Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті Хмельницькою обласною радою, проекти нормативно-правовоих актів, інформація, визначена законодавством про засади регуляторної політики

Не оновлений

Набір містить дані про правові акти, (ресурс LegalActs8) проєкти рішень (ресурс Projects8), інформацію, визначену законодавством про засади регуляторної політики (ресурс RerulatoryDocs), зокрема, назви, номери, дати ухвалення, посилання в мережі Інтернет.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Семенчук Світлана Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 17, 2022, 15:34 (EET)
Створено Серпень 6, 2019, 09:55 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закон України "Про доступ до публічної інформації"
Ідентифікаційний номер набору даних khm-or-pravovi-akty
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).