Перейти до вмісту

Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається ДПС

Набір містить інформацію про розпорядника, якому належить система обліку публічної інформації, зазначено, що усі структурні підрозділи ДПС відповідають за внесення інформації в межах компетенції, програмне забезпечення, види інформації, яка зберігається розпорядником, посилання на офіційний вебпортал ДПС, на якому розміщено Систему обліку публічної інформації

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Пряннікова Алла Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 16, 2020, 15:47 (EEST)
Створено Жовтень 17, 2019, 15:46 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації п.5 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", наказ ДФС від 23.11.2015 № 929 "Про затвердження Положення про Систему обліку публічної інформації в Державній фіскальній службі України";для інформування громадськості
Ідентифікаційний номер набору даних informatsiya-pro-sistemu-obliku-vidi-informatsii-yaka-zberigaietsya-dps
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).