Перейти до вмісту

Фінансова звітність управління культури виконкому Криворізької міської ради

фінансова звітність, баланс, звіт про заборгованість, звіт про надходження і використання бюджетних коштів

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа СТРИГА Наталя Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 4, 2020, 11:21 (EEST)
Створено Липень 22, 2019, 16:37 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації», Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних finansova-zvitnist-upravlinnya-kulturi-vikonkomu-krivorizkoi-miskoi-radi-22-07-2019-16-39-41
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).