Перейти до вмісту

Фінансова звітність Департаменту культури Харківської міської ради

Набір містить такі ресурси: Баланс (форма 1-дс), Звіт про фінансові результати (форма 2-дс). У разі подання річної звітності набір містить Звіт про рух грошових коштів (форма 3-дс), Звіт про власний капітал (форма 4-дс), Примітки до річної фінансової звітності (форма 5-дс). Кожен ресурс у наборі є певний фінансовий звіт за певний період.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Берлізева Юлія Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 8, 2020, 11:35 (EEST)
Створено Серпень 27, 2018, 16:48 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419 “Про затвердження Порядку подання фінансової звітності”, Наказ Міністерства фінансів України “Про затвердження Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності»” від 07.02.2013 № 73
Ідентифікаційний номер набору даних fin-zvit-dk
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).