Перейти до вмісту

Річний план закупівкель на 2019 рік зі змінами та додатками до нього

Даний набор даних містить затверджений установою річний план закупівель на 2019 рік та зміни до річного плану закупівель на 2019 рік.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Риженкова Є.В.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 11, 2019, 09:41 (EET)
Створено Листопад 7, 2019, 10:20 (EET)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації ЗУ «Про доступ до публічної інформації». Ст.1 визначає, що таке публічна інформація, ст.13 визначає, хто є розпорядником інформації, ст.101 визначає, що таке публічна інформація у формі відкритих даних та необхідність її опублікування на Єдиному державному порталі відкритих даних.
Ідентифікаційний номер набору даних ffcd74b7-d2be-413c-aa4a-316dbe95ea3c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).