Не оновлений

Набір даних містить інформацію щодо переліку осіб, які здійснюють господарську діяльність з виробництва та маркування дерев’яного пакувального матеріалу

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Добровольська Тетяна Іванівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 21, 2021, 12:04 (EEST)
Створено Лютий 27, 2020, 10:11 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Наказ Міністерства аграрної політики України № 731 «Про затвердження Фітосанітарних правил ввезення з-за кордону, перевезення в межах країни, експорту та виробництва дерев'яного пакувального матеріалу»
Ідентифікаційний номер набору даних ff3d7dfc-c882-49ed-9ebc-12258fbbcbf2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).