Перейти до вмісту

Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті розпорядником інформації, проекти нормативно-правових актів, інформація, визначена законодавством про засади регуляторної політики

Набір містить інформацію про нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті розпорядником інформації (ресурс LegalActs), проекти рішень, що підлягають обговоренню (ресурс Projects), інформація, визначена законодавством про засади регуляторної політики (ресурс RerulatoryDocs).

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Паладій Н.О.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 9, 2019, 14:20 (EEST)
Створено Липень 9, 2019, 14:16 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про місцеві державні адміністрації”, Закон України “Про столицю України — місто-герой Київ”, Закон України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Закон України “Про доступ до публічної інформації”
Ідентифікаційний номер набору даних feacd4ea-659e-47da-9400-4094816c083c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).