Перейти до вмісту

Довідник дошкільного навчального закладу (ясла-садок) )№ 47 "Горобинка" (комбінованого типу)

Набір містить три ресурси. Organizations - довідник дошкільного навчального закладу (ясла-садок) )№ 47 "Горобинка" (комбінованого типу). OrganizationalUnits - довідник підрозділів дошкільного навчального закладу (ясла-садок) )№ 47 "Горобинка" (комбінованого типу). Posts - довідник працівників дошкільного навчального закладу (ясла-садок) )№ 47 "Горобинка" (комбінованого типу).

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Булава Катерина Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 11, 2020, 10:35 (EEST)
Створено Вересень 20, 2019, 10:24 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних fe4ce238-492f-4722-bac2-f7dcb2423f8f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).