Перейти до вмісту

Інформація про надані повідомлення на транскордонне перевезення небезпечних відходів або висновки на транскордонне перевезення

Перелік повідомлень, висновків на транскордонне перевезення небезпечних відходів, відповідно до ПКМУ від 13 липня 2000 р. № 1120.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Черненко Людмила Леонтіївна, Відділ дозвільно-ліцензійної діяльності та контролю
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 20, 2020, 17:12 (EET)
Створено Червень 3, 2019, 17:47 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ПОСТАНОВА КАБІНЕТE МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 21 жовтня 2015 р. № 835 Київ Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних 351ca15b-e706-4776-a945-fca105d7142d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).