Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру розпорядника інформації

Набір містить два ресурси: OrganizationalUnits —довідник структурних підрозділів Виконавчого комітету Старобільської міської ради; Posts —довідник посадових осіб Виконавчого комітету Старобільської міської ради.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Цегельник С.В.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 4, 2019, 11:13 (EEST)
Створено Вересень 25, 2019, 15:55 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про центральні органи виконавчої влади”, Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Господарський кодекс України
Ідентифікаційний номер набору даних fcb500c7-9938-4004-88f8-3361f8461671
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).