Не оновлений

Перелік містить назву установи, коротку назву установи, тип установи, рік її заснування, найменування органу, до сфери управління якого належить установа, регіон, фактичну та юридичну адресу установи, електронну пошту, контактний телефон / факс, веб-сайт установи, посаду керівника установи та його прізвище, ім’я та по батькові

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Кононенко Ольга Борисівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 13, 2020, 18:41 (EEST)
Створено Листопад 5, 2019, 15:57 (EET)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 630 Про затвердження Положення про Міністерство освіти і науки України
Ідентифікаційний номер набору даних fc71d952-e87b-4411-af01-229050944058
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).