Перейти до вмісту

довідник КНП "ЦПМСД" Дружківської міської ради

набір містить три ресурси organizations - довідник КНП "ЦПМСД" Дружківської міської ради organizationalunits - довідник структурних підрозділів КНП "ЦПМСД" Дружківської міської ради posts - довідник посадових осіб КНП "ЦПМСД" Дружківської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Вороніна Елеонора Костянтинівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 22, 2020, 14:52 (EEST)
Створено Жовтень 15, 2020, 11:00 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації ч. 1 ст. 10.1 Закону України "Про доступ до публічної інформації", постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних fbe7e0a6-e6f4-442a-addd-dee70aca2756
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).