Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Апарату Харківської міської ради та виконавчого комітету

Набір включає один ресурс – таблицю OrgStructure, яка містить ідентифікатори посад у структурних підрозділах, їх назви та кількість штатних одиниць. До назви таблиці додається рік її актуальності. Кожним записом у таблиці є окрема посада в структурному підрозділі

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Потьомін Олександр Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 22, 2020, 10:55 (EEST)
Створено Вересень 23, 2019, 16:27 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Наказ Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5 «Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях», розпорядження Харківського міського голови від 11.09.2019 № 118 «Про затвердження Реєстру наборів даних Апарату Харківської міської ради та виконавчого комітету та визначення порядку їх оприлюднення»
Ідентифікаційний номер набору даних fb53c42b-5c62-492a-94b0-896db6e43536
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).