Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Апарату Харківської міської ради та виконавчого комітету

Набір містить інформацію про організаційну структуру Апарату міської ради та виконавчого комітету відповідно до розпорядження Харківського міського голови від 26.12.2018 № 166 «Про затвердження структури Апарату міської ради та виконавчого комітету»

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Потьомін Олександр Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 8, 2019, 12:22 (EEST)
Створено Вересень 23, 2019, 16:27 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Розпорядження Харківського міського голови від 26.12.2018 № 166 «Про затвердження структури Апарату міської ради та виконавчого комітету»
Ідентифікаційний номер набору даних fb53c42b-5c62-492a-94b0-896db6e43536
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).