Перейти до вмісту

Перелік підприємств, установ, організацій, громадян - суб'єктів господарювання, яким видано дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря у Донецькій області

Перелік підприємств, установ, організацій, громадян - суб'єктів господарювання, яким видано дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря у Донецькій області станом на 31 грудня 2018 року та які за ступенем впливу на стан атмосферного повітря відносяться до другої та третьої групи

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Натрус Сергій Петрович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 25, 2019, 15:51 (EEST)
Створено Листопад 13, 2018, 17:20 (EET)
Частота оновлення Щороку
Підстава та призначення збору інформації п. 5 Постанови КМУ від 21 жовтня 2015 року № 835 (із змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних fa32da0d-1a11-453a-8d39-a992e1745a02
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).