Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Мінекономрозвитку

Інформація щодо найменування та форматів оприлюднення, ідентифікаційних номерів наборів даних та відповідальних за їх ведення.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Красножон Євген Олегович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 15, 2019, 17:09 (EET)
Створено Вересень 6, 2018, 17:48 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження положення про набори даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних” від 21.10.2015 № 835. Складається з метою систематичного ведення обліку наборів даних Міністерства, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних f939f31a-2642-4940-bd3f-e86bafec8be6
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).