Перейти до вмісту

Дані про видані будівельні паспорти Управлінням містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради

Набір даних містить інформацію про видачу будівельних паспортів на забудову земельної ділянки

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кедич Надія Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 11, 2021, 15:40 (EET)
Створено Грудень 17, 2019, 15:21 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності", Закон України "Про місцеве самоврядуванн в Україні", Закон України "Про доступ до публічної інформації", Наказ Мінрегіону від 05.07.2011 №103 "Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки"
Ідентифікаційний номер набору даних f7578a07-46d8-45fb-8a2e-a6b6075f1172
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).