Перейти до вмісту

Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається розпорядником

Набор містить Інформацію про систему обліку, види інформації, яка зберігається Департаментом житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Сізонов Андрій Миколайович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 3, 2019, 14:29 (EEST)
Створено Серпень 5, 2019, 10:23 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 №  2939-VI (із змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних f63df7d4-ae85-406d-9cf1-4164f733423d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).