Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Статистична інформація щодо надходження до ГУ ДПС у Донецькій області звернень громадян та результати їх розгляду, запитів на отримання публічної інформації та результати їх розгляду, звітна інформація щодо виконання плану роботи Головного управління ДПС у Донецькій області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Вінник Олена Петрівна, Литвинов Дмитро Васильович,
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 9, 2020, 14:56 (EET)
Створено Жовтень 17, 2019, 12:10 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації п.10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"; підпункт 4 пункту 11 Положення про Головне управління ДПС у Донецькій області, затвердженого наказом ДПС України від 12.07.2019 № 14, (у редакції наказу Державної податкової служби України від 29.07.2020 №372); Для інформування громадськості про результати діяльності ГУ ДПС у Донецькій області
Ідентифікаційний номер набору даних f5b9126c-35ad-499e-9a8c-c3f60b74ccb6
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).