Перейти до вмісту

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В»

Оголошення про конкурс на заміщення таких вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В» у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Білоус Надія Василівна
Востаннє оновлено Лютий 10, 2020, 10:06 (EET)
Створено Жовтень 2, 2018, 09:38 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Стаття 10-1 Закону України "Про доступ до публічної інформації", постанова КМУ від 21.10.2015 № 835
Ідентифікаційний номер набору даних f40e8c9b-0ea3-4a3c-b46b-546779d69eaf
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).