Перейти до вмісту

Дані про надходження звернень до аварійно-диспетчерської служби «1562», на гарячі лінії міського голови

Набір складається з таблиці Hotlines, яка містить кількісні показники звернень за телефоном або через веб-сайт до аварійно-диспетчерської служби «1562» за звітний період.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Потьомін Олександр Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 3, 2019, 16:31 (EET)
Створено Листопад 20, 2019, 17:55 (EET)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про звернення громадян», Постанова Кабінету Міністрів України №21 від 18.01.2012 «Про затвердження Положення про Національну систему опрацювання звернень до органів виконавчої влади та Типового положення про контактний центр Автономної Республіки Крим, області, мм. Києва і Севастополя». Для інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних f403c38a-f82f-4b17-aa44-c5aa7e77c5d9
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).