Перейти до вмісту

Стан інвестиційної діяльності в Україні

Аналітичний звіт про стан інвестиційної діяльності в Україні за визначений період, обсяги залучення іноземних інвестицій та інвестицій в основний капітал, удосконалення правової та організаційної бази для покращення інвестиційного клімату

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Мельник Світлана Володимирівна
Востаннє оновлено Серпень 31, 2018, 11:11 (EEST)
Створено Серпень 29, 2018, 10:50 (EEST)
Частота оновлення Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про інвестиційну діяльність”, звітування та інформування державних органів, бізнесу і громадськості щодо інвестиційного клімату в Україні за звітний період
Ідентифікаційний номер набору даних f32bbc73-51f5-46d5-9450-18112ce66e6f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).