Перейти до вмісту

Стан інвестиційної діяльності в Україні

Аналітичний звіт про стан інвестиційної діяльності в Україні за визначений період, обсяги залучення іноземних інвестицій та інвестицій в основний капітал, удосконалення правової та організаційної бази для покращення інвестиційного клімату

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Божок Валентина Петрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 19, 2021, 09:58 (EET)
Створено Серпень 29, 2018, 10:50 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про інвестиційну діяльність” (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1560-12)
Ідентифікаційний номер набору даних f32bbc73-51f5-46d5-9450-18112ce66e6f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).