Набір містить данні осіб, що перебувають на квартирному обліку у загальноміській черзі у виконавчому комітеті Чернігівської міської ради (квартирний облік)

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Самчук Людмила Віталіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 4, 2023, 15:58 (EET)
Створено Листопад 4, 2019, 10:11 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (зі змінами). Інформація набору є результатом і характеризує діяльність регуляторних органів відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», стаття 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Ідентифікаційний номер набору даних f27842a6-ad50-4dd1-8cc9-51ce3523ee0c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).