Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру КУ "СВРС м. Харкова"відповідно до організаційно-розпорядчого документа “Структура і штатна чисельність”

Набір даних містить інформацію щодо організаційної структури Комунальної установи "Спеціалізована водно-рятувальна служба міста Харкова"

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Чертьонкова Еліна Владленівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 31, 2020, 09:50 (EET)
Створено Вересень 7, 2018, 09:56 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ “Деякі питання документування управлінської діяльності” від 17 січня 2018 р. № 55, Наказ Міністерства юстиції України “Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях” від 18.06.2015 № 1000/5
Ідентифікаційний номер набору даних f23f151e-ff95-4193-b316-6e217148e9e7
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).