Перейти до вмісту

Ефективність здійснення державного нагляду (контролю) територіальними органами Держекоінспекції (Реєстр інспекторів та звіти про їх роботу і місцезнаходження (прив'язка до GPRS)

Цей набір дозволяє відслідковувати ефективність здійснення державного нагляду (контролю) територіальними органами Держекоінспекції за ресурсними напрямами за 1 квартал 2019 року

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Пєндєлєєва Марія Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 4, 2019, 15:02 (EEST)
Створено Вересень 27, 2018, 14:30 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 №1100
Ідентифікаційний номер набору даних f1afaa10-58e9-4051-81be-e2b4f0bc0946
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).