Перейти до вмісту

Перелік цільових програм Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради у тому числі посилання на оприлюднені ресурси в Інтернеті

Перелік цільових програм Департаменту праці та соціальної політики, перелік змін до програм

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Гурджі Олена Валеріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 4, 2019, 16:45 (EET)
Створено Липень 9, 2019, 15:50 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про державні цільові програми» від 18.03.04 р. № 1621-IV, Постанова КМУ «Про затвердження Порядку розроблення та виконання державних цільових програм» від 31.01.2007 № 106, нормативно-правові акти органів місцевого самоврядування, що регулюють місцеві цільові програми
Ідентифікаційний номер набору даних f1048946-5630-4d1e-9f64-5d28d2e3c069
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).