Перейти до вмісту

База даних спеціальних дозволів на користування надрами

Спеціальні дозволи на користування надрами надаються Державною службою геології та надр України відповідно до Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 № 615 (в разі отримання спеціального дозволу без проведення аукціону) та «Порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 р. № 594 (в разі отримання спеціального дозволу за процедурою продажу з аукціону).

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ківель Дмитро Валерійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 26, 2021, 14:51 (EEST)
Створено Липень 19, 2019, 10:42 (EEST)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 30 травня 2011 р. № 615 Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами
Ідентифікаційний номер набору даних f0b36102-1b92-4442-895d-a0d839c4d86b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).