Перейти до вмісту

Звіт про використання бюджетних коштів Комунальним закладом «Міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з водних видів спорту Яни Клочкової»

фінансова звітність закладу

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кравченко Оксана Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 8, 2020, 16:50 (EEST)
Створено Жовтень 18, 2018, 14:03 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Стаття 10-1 Закону України "Про доступ до публічної інформації", постанова КМУ від 21.10.2015 № 835
Ідентифікаційний номер набору даних eef8241d-e260-4308-82b4-47ef7c69f995
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).