Перейти до вмісту

План підготовки регуляторних актів Бердянської міської ради та її виконавчого комітету

Набір містить план підготовки регуляторних актів включно із зазначенням видів регуляторних актів, назв проектів, цілей прийняття, строків підготовки проекту, найменування органів та підрозділів, відповідальних за розроблення проектів регуляторних актів

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Расторгуєва Дар'я Михайлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 6, 2020, 16:03 (EEST)
Створено Січень 3, 2019, 14:18 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Інформація набору є результатом і характеризує діяльність регуляторних органів відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"
Ідентифікаційний номер набору даних ee7ecd65-3c0d-437b-9b41-4da671218299
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).