Перейти до вмісту

Звіти про діяльність Департаменту охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації

Інформація про поточну роботу та використання коштів з наростаючим підсумком на реалізацію державних програм та місцевих/регіональних програм, затверджених рішенням відповідної місцевої ради.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Литвин Денис Костянтинович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 10, 2019, 11:51 (EET)
Створено Жовтень 10, 2019, 09:09 (EEST)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації ч. 1 ст. 10.1 Закону України "Про доступ до публічної інформації", Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних ebf9ffed-6e39-4cd5-97fa-02e712edc9ea
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).