Перейти до вмісту

Діючі регуляторні акти у м.Бахмуті, підготовлені Фінансовим Управлінням

Рішення Бахмутської міської ради: Про місцеві податки і збори, Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку, Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Стрижченко Юлія Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 3, 2019, 14:31 (EEST)
Створено Травень 27, 2019, 13:54 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 №835 "Про затвердження положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" в частині оприлюднення рекгуляторних актів
Ідентифікаційний номер набору даних eb456ff4-d044-45c9-a273-143b0a52da14
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).