Перейти до вмісту

Реєстр (перелік) наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних управлінням освіти Южноукраїнської міської ради

Реєстр (перелік) наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних управлінням освіти Южноукраїнської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Малютенко Анатолій Анатолійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 25, 2019, 15:30 (EEST)
Створено Травень 27, 2019, 15:48 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Виконання ЗУ "Про доступ до публічної інформації" та забезпечення права кожного на доступ до публічної інформації.
Ідентифікаційний номер набору даних e96cccd3-207d-4daa-822b-f8f63cd982fc
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).