Перейти до вмісту

Звіти про виконання фінансового плану КП "МКПВ" ХМР

Набір містить звіти про виконання фінансових планів Комунального підприємства "Муніципальна компанія поводження з відходами" Харківської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бєлова-Костяна Оксана Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 21, 2020, 14:53 (EET)
Створено Червень 25, 2019, 11:29 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Господарський Кодекс України. Наказ Міністерства економічного розвитку та торгівлі України “Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб'єкта господарювання державного сектору економіки” від 02.03.2015 № 205. Призначення -інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних e93dd936-c326-4d70-83f3-0722c07060e2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).