Довідник підприємств, установ, організацій та територіальних органів Адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради та організацій, що належать до сфери її управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, офіційних вебсайтів, адрес електронної пошти, номерів телефонів, місцезнаходження

Набір містить такі ресурси: Organizations — довідник структурних підрозділів Адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради, що є юридичними особами. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів (управлінь, відділів, секторів) Адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради. Posts — довідник посадових осіб Адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Горбатко Б.В., Жукова Н.В.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 11, 2021, 17:15 (EEST)
Створено Вересень 11, 2018, 15:56 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", рішення 1 сесії Харківської міської ради 8 скликання від 09.12.2020 №7/20 "Про затвердження положень виконавчих органів Харківської міської ради 8 скликання" (зі змінами), рішення 1 сесії Харківської міської ради 8 скликання від 09.12.2020 № 6/20 "Про затвердження структури виконавчих органів Харківської міської ради 8 скликання" (зі змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних e8dab28f-8c2d-4ab6-93ac-f0a40710890c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).