Набір містить три ресурси. Organizations — довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій комунального закладу "Харківський Палац дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Харківської області", що є окремими юридичними особами. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів комунального закладу "Харківський Палац дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Харківської області". Posts — довідник посадових осіб комунального закладу "Харківський Палац дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Харківської області".

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Омелаєнко Юлія Віталіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 29, 2021, 16:44 (EEST)
Створено Червень 13, 2019, 17:20 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних e79da0a8-cd33-4393-a87e-9c800ade5020
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).