Перейти до вмісту

Генеральні плани населених пунктів, історико-архітектурні опорні плани, плани зонування територій та детальні плани територій (за винятком відомостей, які відповідно до законодавства становлять інформацію з обмеженим доступом), їх проекти

План зонування території м.Буча

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Наумов Вадим Юрійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 8, 2019, 13:58 (EEST)
Створено Серпень 8, 2019, 13:58 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України від 17.02.2011 № 3038-VI "Про регулювання містобудівної діяльності"
Ідентифікаційний номер набору даних e56de562-b67f-45d1-9822-787ec67f6bdc
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).