Перейти до вмісту

Розрахунки за електроенергію, відпущену державним підприємством “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” на оптовий ринок

Публікація оновленого набору даних планується у вересні 2019 року, у зв’язку із запуском , з 1 липня 2019 року, нової моделі ринку електричної енергії та доопрацюванням форми набору даних. Інформація про обсяги відпущеної електроенергії та її вартість. Водночас, зазначено розмір сплачених коштів та підсумковий борг перед ДП "Енергоатом" за вироблену електроенергію. Набір ведеться накопиченим підсумком в розрізі місяців, починаючи з 2018 року.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кузьміна Людмила Юріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 20, 2019, 12:12 (EEST)
Створено Серпень 15, 2018, 15:29 (EEST)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13 січня 2011 року № 2939-VI. Для інформування громадськості
Ідентифікаційний номер набору даних 38700570-e609-43f6-833a-908e66c83d9e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).