Набір містить два ресурси. Ресурс ListOfReportsApplications-2021 — перелік звітів про результати розгляду звернень громадян у Національній службі здоров’я України за 2021 рік, включно з посиланнями на ресурси, що оприлюднені в мережі Інтернет. Ресурс ReportsApplications-2021 містить заархівовані файли звітів.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Малюта Ярослав Вікторович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 30, 2021, 12:08 (EEST)
Створено Серпень 30, 2021, 11:54 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", Наказ Міністерства охорони здоров'я України 19.03.2019 № 603 "Про організацію виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» у Національній службі здоров’я України", Наказ Національної служби здоров'я України "Про організацію виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних e4e3c344-6a62-4ea4-8c91-c12aa5d74f9e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).