Не оновлений

За адміністративно-територіальним поділом до складу Новоушицького району входить 59 населених пунктів, які об’єднані у Новоушицьку об’єднану селищну територіальну громаду (1 смт, 1 селище, 51 село) і 3 сільські ради (6 сіл)

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Малиник Ольга Петрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 5, 2020, 14:27 (EET)
Створено Вересень 23, 2019, 15:15 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну статистику", Закон України " Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 1aa5b6d2-6761-442d-9965-f46b96bb5546
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).