Перейти до вмісту

Перелік укладених договорів, укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них за 2018 рік.

Набір містить перелік укладених договорів Управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради, укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них. Дані з Єдиного веб-порталу використання публічних фінансів оприлюднені через АРІ. Решта даних, яка не підпадає під Закон України "Про відкритість використання публічних коштів", оприлюднена файлами.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Хлусова Наталія Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 7, 2019, 11:03 (EET)
Створено Липень 2, 2019, 13:34 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Виконання повноважень відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", Закону України "Про відкритість використання публічних коштів", Закону України "Про публічні закупівлі" та їх підзаконних актів.
Ідентифікаційний номер набору даних e13b53ee-3656-4dd0-88c1-03a3bd40f11f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).