Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради

Набір містить інформацію про організаційну структуру Адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради відповідно до структури та штатного розпису Адміністрації

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Горбатко Б.В., Жукова Н.В.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 17, 2021, 15:38 (EET)
Створено Вересень 14, 2018, 16:34 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Ст. 10.1, 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних". Для інформування громадськості
Ідентифікаційний номер набору даних e12844d9-8f22-4612-8fc2-31ff5ce8d6c8
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).