Державний реєстр суб’єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення веде Національна рада. До зазначеного реєстру вносяться дані про суб’єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення, які отримали ліцензії на мовлення, ліцензії провайдерів програмної послуги або зареєструвалися як суб’єкти інформаційної діяльності.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Карамушка Олег Сергійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 22, 2022, 03:03 (EEST)
Створено Лютий 12, 2019, 16:54 (EET)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення"
Ідентифікаційний номер набору даних e0e13b55-c6dc-4b10-8f3c-b73b8a1b4ab2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).