Перейти до вмісту

Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Дані про подані документи до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у машинозчитуваному форматі JSON

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Шевченко Святослав В'ячеславович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 30, 2020, 17:29 (EEST)
Створено Травень 23, 2019, 09:22 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації постанова Кабінету Міністрів України від 21.10. 2015 № 835 Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних e030e5cc-f28b-43eb-aab4-6d1940ed7699
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).