Перейти до вмісту

Фінансова звітність МКЗК "ДДШМ №4 ім. Б. Гмирі"

фінансовий звіт

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Душенко Наталія Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 16, 2020, 10:16 (EEST)
Створено Червень 10, 2020, 11:11 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", Постанова Кабінету Міністрів України від 21,10,2015 №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних", Постанова Кабінету Міністрів України від 17,04,2019 №409 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету МіністрівУкраїни щодо відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних dushenko_natal_viktorivna
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).