Довідник підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінінфраструктури, а також акціонерних товариств, функції з управління корпоративними правами щодо яких здійснює Мінінфраструктури

Набір містить три ресурси.

Organizations — довідник підпорядкованих підприємств, установ та організацій Міністерства інфраструктури України, що є окремими юридичними особами.

OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів підпорядкованих підприємств, установ та організацій Мінінфраструктури.

Posts — довідник працівників підприємств, установ та організацій Мінінфраструктури.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Пашко Олександр
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 16, 2021, 11:51 (EEST)
Створено Жовтень 9, 2018, 19:45 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України “Про центральні органи виконавчої влади”, Положення про Державне агентство лісових ресурсів України, затверджене Постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2014 р. № 521.
Ідентифікаційний номер набору даних dovidnuk-miu
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).