Не оновлений

Набір даних містить таблицю із переліком норматино-правових актів, на підставі яких діє Новоушицька районна державна адміністрація

Дані та ресурси
  • Набір даних містить таблицю із переліком норматино-правових актів, на...

  • Набір даних містить таблицю із переліком нормативно-правових актів, на...

Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Малиник Ольга Петрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 4, 2020, 15:59 (EET)
Створено Жовтень 17, 2019, 11:04 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України " Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 0e08d096-3183-4eda-b92d-a7d4243dd99f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).