Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію Департаменту фінансів Миколаївської міської ради

Набір містить чотири ресурси. Ресурс ListOfReports — перелік звітів Департаменту фінансів Миколаївської міської ради, включно з посиланнями на ресурси, що оприлюднені в мережі Інтернет. Ресурс PublicInfoReport містить перелік звітів, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію. Ресурс ExecutionPlanReport містить звіт по виконанню плану роботи департаменту фінансів Миколаївської міської ради. Ресурс ExecutionBudgetReport містить архів зі звітів про виконання бюджету міста Миколаєва.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Алейнікова Світлана Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 21, 2020, 08:58 (EEST)
Створено Грудень 3, 2019, 11:24 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”
Ідентифікаційний номер набору даних df-zvity
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).