Перейти до вмісту

Повідомлення про торги з реалізації конфіскованого та арештованого майна та їх результати, про майно для безоплатної передачі

Повідомлення про торги з реалізації конфіскованого та арештованого майна включаючи характеристику лотів, інформацію про лот, порядок та умови проведення торгів, їх перебіг та результати. Інформація про майно для безоплатної передачі - характеристика майна, строки подачі заявок, орган до якого необхідно надсилати звернення та його контактна інформація.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Іоффе Олександр Володимирович
Востаннє оновлено Жовтень 9, 2018, 10:42 (EEST)
Створено Вересень 7, 2018, 17:00 (EEST)
Частота оновлення Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації Наказ від 28.03.2016 року № 897/5 "Про затвердження Переліку інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є Міністерство юстиції України"
Ідентифікаційний номер набору даних decb0bf9-df42-4deb-8077-55d8bf45953b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).