Перейти до вмісту

Довідник Адміністрації Київського району Харківської міської ради

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник Адміністрації Київського району Харківської міської ради та її структурних підрозділів, що є окремими юридичними особами. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Адміністрації Київського району Харківської міської ради. Posts — довідник посадових осіб/працівників Адміністрації Київського району Харківської міської ради.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Вівденко Марина Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 17, 2020, 16:40 (EEST)
Створено Серпень 15, 2018, 12:03 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».
Ідентифікаційний номер набору даних dd804994-77f4-4952-9ca7-a6edd819617a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).