Перейти до вмісту

Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті Фондом державного майна України

Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті Фондом державного майна України

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Желєзнік Ольга Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 22, 2020, 10:54 (EEST)
Створено Лютий 18, 2019, 15:17 (EET)
Частота оновлення набору даних Щотижня
Підстава та призначення збору інформації Відповідно до Законів України «Про приватизацію державного і комунального майна», «Про Фонд державного майна України»
Ідентифікаційний номер набору даних dd215d93-12c3-4bf5-b655-218ff3b969ba
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).