Перейти до вмісту

Нормативи, що затверджуються та підлягають оприлюдненню відповідно до закону розпорядником інформації

Набір містить ресурс Normatives - перелік нормативів, що затверджуються та підлягають оприлюдненню відповідно до закону Виконавчим комітетом Старобільської міської ради. У тому числі їх ідентифікатори, назви, строки дії, нормативно правові акти, посилання на документ, оприлюднений в мережі Інтернет.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Цегельник С.В.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 4, 2019, 11:14 (EEST)
Створено Жовтень 4, 2019, 10:54 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про доступ до публічної інформації”
Ідентифікаційний номер набору даних dcae926d-21fa-4acc-a65b-eea7d3e47b35
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).